fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

LTG Cargo Ukraine підписала угоду на вантажоперевезення між Литвою та Україною

Компанія LTG Cargo Ukraine та польський перевізник PKP Cargo підписали угоду, згідно з якою LTG Cargo стає оператором залізничних вантажоперевезень між Україною та Литвою через польську територію. Компанія LTG Cargo Ukraine – це дочірнє підприємство вантажної компанії LTG Cargo.

Перший поїзд LTG Cargo Ukraine, сполученням Литва – Україна вже прибув до нашої країни. Надалі перевезення будуть проводитися 3-4 рази на тиждень по 60 контейнерів. Загалом із нового 2023 року планується курсування 140 поїздів. З України до порту Клайпеди доставлятиметься сільгосппродукція, включаючи соняшникову олію та зернові культури.

Компанія LTG Cargo Ukraine, що працює в Україні, бере під свою відповідальність організацію вантажних перевезень, митне декларування, послуги перевалки та експедирування, мобілізацію вагонного парку для європейської та широкої колії. Зона відповідальності PKP Cargo – перевезення вантажів територією Польщі. Сільськогосподарська продукція транспортуватиметься через дві станції прикордонного переходу: Мостиська-Медика та Ягодин-Дорогуськ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.