fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

Доставка збірних вантажів у/з Туреччини
Зв’язатися з нами
Доставка збірних вантажів у/з Туреччини
Існує окрема категорія вантажоперевезень, яка передбачає віртуозне вміння зібрати докупи безліч факторів – доставка збірних вантажів. Ця галузь логістики, можливо, менш затребувана, в порівнянні зі звичайними залізничними, морськими чи контейнерними автоперевезеннями. Тим не менш, є безліч вантажів, які неможливо відправляти окремим контейнером чи вагоном. Саме для таких випадків компанія «Укртрейн» пропонує послугу доставки збірних вантажів до/з Туреччини.

Представник нашої компанії в Туреччині – це гарантія швидкої та надійної доставки збірних вантажів на території України. Ми приймаємо замовлення на доставку збірних вантажів будь-якого обсягу, оскільки цінуємо кожного клієнта, який звернувся до нашої компанії. Незалежно від обсягу, вартості та витрат ресурсів, ми доставимо вантаж за призначенням. Для нас неможливого – мало!

Наші переваги:
01
Повний супровід перевезення. Від замовника нам знадобляться лише документи та вантаж. Решту ми організовуємо самостійно.
02
Великий досвід організації доставки збірних вантажів. Знання особливостей організації вантажоперевезення.
03
Співробітник компанії на території Туреччини, що володіє турецькою мовою, суттєво полегшує ведення переговорних процесів з постачальниками послуг та клієнтами.
04
Економія на відправленні невеликого обсягу вантажу, немає необхідності оплачувати вартість повного завантаження автомобіля. Оплата стягується лише за конкретну партію вантажу.
05
Оптимізовані терміни навантаження. Наш спеціаліст організовує доставку збірних вантажів з мінімальними витратами часу.
06
Відсутність додаткових витрат.
07
Можливість організації доставки невеликих за обсягом вантажів.

Замовлення та консультації згідно вказаних на сайті номерів телефону.

Розрахунок вартості доставки

  Маршрут
  Параметри вантажу
  Контактна інформація

  Випереджаємо найвигідніші умови для перевезення зерна
  Ще способи доставки
  Зв’яжіться з
  нами
  Ми завжди раді новим контактам і готові до плідної співпраці, залиште свої контакти, ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.