fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

Транзитні перевезення
Зв’язатися з нами
Транзитні вантажоперевезення по Україні
передбачають знання специфіки
Бізнес ґрунтується на постійній купівлі — продажу товарів. Міжнародний транзит – надійна платформа для плідної кооперації між продавцем та покупцем. Доцільним є питання про транзит вантажів через Україну.
Митний кодекс України свідчить, що транзит – митний режим, тому товари та транспортні засоби переміщуються під митним контролем. На території України заборонено розкривати вантаж чи використовувати.
Україна має вигідне географічне розташування, і тому залізничне сполучення проходить із сусідніми державами. Завдяки цьому можна виробляти міжнародні вантажоперевезення між країнами Азії та Європи.
Для отримання дозволу на міжнародні вантажні перевезення іноземних товарів збираються до митних органів наступні супровідні папери:
оригінали інвойсу, коносаменту, пакувального листа, довіреність на право проведення митної реєстрації та експедирування;
копії довідок із статуправління (код ОКПО); з податкового органу (код ІПН), договору на транспортні послуги, реєстраційних даних одержувача та відправника, для тимчасового ввезення (ввивезення) товару – попередня декларація;
дати на паперах, а також підписи та печатки, ґрунтовно продруковані та в повному обсязі у матеріально відповідальної особи — експедитора.
Чому вибирають нас?
Швидкість
Ціна
Оформлення документів
Страхування
Калькулятор доставки
Як замовити перевезення вантажу:
01
Надайте нам запит
02
Підпишіть договір
03
Передайте вантаж
04
Сплатіть доставку
Розрахунок вартості доставки

  Маршрут
  Параметри вантажу
  Контактна інформація

  Надаємо послуги перевезення
  вантажів транзитом через Україну
  Ще способи доставки
  Зв’яжіться з нами
  Ми завжди раді новим контактам і готові до плідної співпраці, залиште свої контакти, ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.