fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

Митне оформлення
Зв’язатися з нами
Під митним оформленням мається на увазі комплекс заходів, прийняття яких потрібне для перетину товарів через митний кордон. При цьому особа, відповідальна за оформлення всіх необхідних документів, повинна мати необхідну кваліфікацію та знання в галузі податкового та митного законодавства.
Митне декларування
Заповнення митної декларації — обов’язковий процес при перетині вантажем кордонів держав. Декларуванню підлягають як партії вантажів, так і деякі категорії товарів, які перевозяться для особистого користування, наприклад, автомобілі.

Під час заповнення декларант зазначає, що саме і з якою метою перевозиться. У жодному разі не можна припускатися помилок під час заповнення декларації, оскільки це може стати причиною відмови у доставці вантажу на територію країни.

Найнеприємніше, що може статися, – припущення помилки у процедурі підготовки документації, яка перешкодить ввезенню вантажу до країни доставки. Тому в нашій компанії Укртрейн, співробітники мають ліцензії брокерів і мають усі необхідні знання для митного оформлення вантажів як з Європи, так і країн СНД.
Зв’язатися з нами
Процедура та види оформлення товарів
Етапи митного оформлення:

1. Реєстрація учасника зовнішньоекономічної діяльності у митних органах України, якщо ФОП чи компанія вперше здійснюють відправку.
2. Підготовка та подача всіх супровідних та дозвільних документів для митного оформлення товарів.
3. Розрахунок митної вартості.
4. Огляд товару митними органами та перевірка відповідності заявленої у документах інформації.
5. Декларування товарів та оплата митних зборів.

У компанії Укртрейн працюють досвідчені митні брокери, які відповідають за правильне оформлення імпортних та експортних вантажів. Делегуючи це завдання професіоналам, Ви уберігаєте себе від можливих помилок, затримок та штрафів.
Зв’язатися з нами
Акредитація на митниці
Компанія або ФОП, які тільки розпочинають свою зовнішньоекономічну діяльність (ЗЕД), зобов’язані отримати акредитацію в Державній митній службі. Акредитація — це внесення інформації про суб’єкт до Реєстру осіб, які здійснюють операції з товарами. Без такої реєстрації неможливо здійснювати відправлення та отримання товарів з-за кордону.
Місце реєстрації не має значення — після внесення інформації до Реєстру акредитація діє на всій території України. Подати заявку може як власник компанії, так і його уповноважений представник.
Довірте проходження всіх процедур нашим спеціалістам з ЗЕД-консалтингу та не витрачайте свій час на бюрократію.
Зв’язатися з нами
Чому обирають нас?
Швидкість
Ціна
Оформлення документів
Страхування
Калькулятор доставки
Як замовити перевезення вантажу:
01
Надішліть нам запит
02
Підпишіть договір
03
Передайте вантаж
04
Оплатіть доставку
Зв’яжіться з
нами
Ми завжди раді новим контактам та готові до плідної співпраці, залиште свої контакти, ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.