fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

Контейнерні перевезення в/із України через Гамбург
Зв’язатися з нами
Контейнерні перевезення в/із України через Гамбург
Враховуючи ситуацію, що склалася в країні та складності з логістикою, які виникли в результаті цього, ми розширили коло нашої діяльності, організувавши обладнаний за європейськими стандартами Склад тимчасового зберігання вантажів у Гамбурзі (Німеччина). Компанія «УКРТРЕЙН» пропонує автомобільні контейнерні перевезення в/із України через Гамбург.

Експортно-імпортні перевезення для наших клієнтів: послуги приймання, зберігання та перевантаження товарів в/із 20-фут та 40-фут контейнерів на наш складський комплекс у Гамбурзі. Перевантаження здійснюється спеціалізованою технікою високої вантажопідйомності безпосередньо на або з автотранспорту.


З’вязатися з нами
Додаткові послуги
Для швидкого та економічно вигідного контейнерного вантажоперевезення водним транспортом у нас передбачено прийом та відправлення товарів автотранспортом до порту або з порту Бремерхавен, розташованого за 30 км від Гамбурга. Таким чином, ми забезпечуємо суттєве розширення географії доставки різних вантажів різного обсягу.

Для консультації та прорахунку вартості послуг експортно-імпортного вантажоперевезення достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати за одним із зазначених телефонів. Фахівці компанії «УКРТРЕЙН» розроблять спеціально для вас оптимальний маршрут та підберуть необхідний для конкретного контейнерного вантажоперевезення автотранспорт.
Зв’язатися з нами
Що ми пропонуємо:
01
Автомобільні перевезення зі складу в Гамбурзі в/із України.
02
Прийом вантажів для зберігання.
03
Вантажно-розвантажувальну техніку, вантажопідйомністю до 40тн.
04
ТЕО.
05
Зберігання вантажів до 10 діб входить до вартості ставки.
Чому обирають нас?
Швидкість
Ціна
Оформлення документів
Страхування
Калькулятор доставки
Як замовити перевезення вантажу:
01
НАДІСЛИТЬ НАМ ЗАПИТ
02
ПІДПИШИТЬ ДОГОВІР
03
ПЕРЕДАЙТЕ ВАНТАЖ
04
ОПЛАТИТЬ ДОСТАВКУ
Зв’яжіться з нами
Ми завжди раді новим контактам і готові до плідної співпраці, залиште свої контакти, ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.