fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

Canadian Pacific запускає курсування Різдвяного поїзда

Непомітно пролетіло літо і половина осені і вже незабаром розпочнуться Різдвяні свята. Головне бажання для всіх наших співвітчизників – це настання миру та наша перемога. Напередодні цих казкових днів дуже хочеться вірити в диво, у радісні зміни на краще. Можливо саме тому новина про те, що Canadian Pacific запускає Різдвяний потяг, викликає бурю радісних емоцій і надій на швидку перемогу.

Після дворічної перерви Північноамериканська залізниця Canadian Pacific із наступного місяця запускає Різдвяний поїзд. Планується запуск двох поїздів, у рамках програми – виступи зірок та збирання коштів на благодійність. Пандемія коронавірусу змінила багато в нашому світі, це торкнулося і розваг, так, у 2020 та 2021 роках не відбувся запуск Різдвяного поїзда. Усі заходи обмежувалися збиранням коштів на благодійність.

Цього року буде два Різдвяні поїзди, один курсуватиме лише територією Канади, другий робитиме зупинки в США та Канаді. Очікуваний концертний тур представить 168 виступів. Участь у заході безкоштовна, північноамериканська залізниця звертається з проханням робити грошові пожертвування та ініціює збирання продуктів тривалого зберігання.

Американський святковий поїзд відправляється 22 листопада з Монреаля, за планами фінальний концерт відбудеться 18 грудня у провінції Саскачеван у Вейберні.

Різдвяний поїзд із Канади теж вирушатиме з Монреалю, він виїде 27 листопада, проїде по всій країні та завершить свій святковий тур 18 грудня у Ванкувері.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.