fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

 Ізмаїльський порт збільшить переробні здібності

Рада морського порту Ізмаїл на засіданні в середу, 28 червня, підтримала проект розширення наявних потужностей підприємства. Про це повідомила прес-служба ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ).

«Рада порту одностайно підтримала ініціативу щодо будівництва мультимодальних терміналів для перевантаження генеральних, навальних, наливних вантажів з розширенням існуючих потужностей підприємства. Це дозволить збільшити обсяги вантажопереробки до 900 тис. тонн на рік», — вказала прес-служба.

На початку травня 2023 року Ізмаїльський порт достроково виконав річний план з вантажопереробки обсягом 6,2 млн.тонн. Станом на 22 червня порт обробив 9 млн. тонн вантажів, що на 1,2% більше у порівнянні з усім минулим роком.

Порт Ізмаїл розташований в акваторії Кілійського гирла річки Дунай. Кількість вантажних причалів – 24, довжина вантажного причального фронту – 2,7 км. У порту працюють портові оператори ДП «Ізмаїльський морський торговельний порт», ТОВ «Сервіспорт», ТОВ «Вілле Форте Україна», ТОВ «Нью Енержі», ТОВ «Ізмаїльський елеватор» та ряд інших підприємств.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.