fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

Єврокомісія дала добро на заборону імпорту олії до Польщі

Європейська комісія дала згоду на введення заборони на імпорт рослинної олії з України до Польщі, водночас на транзитні вантажі обмеження не поширюється. Цю інформацію озвучив міністр сільського господарства Польщі Роберт Телус.

За заявою Роберта Телуса, Польща не відмовиться від односторонньої блокади українського імпорту доти, доки не будуть виконані всі висунуті державою умови.

«Ми все ще ведемо переговори про інші продукти», — сказав польський міністр, додавши, що «на додаток до цих п’яти ми хотіли б включити борошно, мед, цукор, м’які фрукти (заморожені), яйця, м’ясо (особливо птиці), молоко і молочні продукти, а також яблучний сік і яблучний концентрат».

Раніше Єврокомісія дала згоду на заборону імпорту пшениці, кукурудзи, насіння соняшнику та ріпаку.

«Ми все ще ведемо переговори про інші продукти», — сказав польський міністр, додавши, що «на додаток до цих п’яти ми хотіли б включити муку, мед, цукор, м’які фрукти (заморожені), яйця, м’ясо (особливо птиці), молоко та молочні продукти, а також яблучний сік та яблучний концентрат».

Єврокомісія може дати згоду на розширення списку сільськогосподарських товарів із забороною на імпорт, надати допомогу з експортом зерна або включити більше сільськогосподарських товарів у процедуру експертизи. Водночас, запропонована сума підтримки в 100 млн євро не підлягає обговоренню.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.