fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

Якісні вкладиші для перевезення зернових у напіввагонах

Здавалося б, така дрібниця, як вкладиші та укриття для перевезення зернових у напіввагонах, ну як вони можуть вплинути на вантажоперевезення. Але, як показала наша практика – безпосередньо.

Ми вже писали, що всебічно вивчили питання вантажоперевезення зернових у ПВ, перш ніж запропонували цю послугу нашим клієнтам. Менеджери УКРТРЕЙН зв’язалися з безліччю виробників вкладишів та укриттів, перевірили документальну частину виробленої продукції та випробували, що називається «на зубок» продукцію – нам відправляли зразки тканин, з яких виробляються укриття та вкладиші. Після ретельного аналізу, ми уклали договори поставки з кількома виробниками, які дійсно пропонують продукцію найвищої якості.

Отже, ми розпочали організацію перевезення зерна у напіввагонах. Без хибної скромності можемо сказати, що нам це вдалося повною мірою. Вантаж прибуває на місце розвантаження відповідної якості, вкладиші та укриття надійно захищають зернові культури від зовнішніх факторів. Всі задоволені: ми, що знайшли гідних виробників, наші клієнти – послуга, яка надається нами.

Один з наших клієнтів придбав вагонні укриття до початку співпраці з нами, це виявилося фатальною помилкою, оскільки якість тентів абсолютно не відповідала вимогам, що висуваються до них, без зайвих слів – подробиці на фото.

Компанія УКРТРЕЙН відповідально заявляє – наші вагонні вкладиші та укриття справді забезпечують безпеку та надійність вантажоперевезення зернових у напіввагонах. Ми відповідально підходимо до організації перевезень та пропонуємо лише якісну продукцію, яка багаторазово перевірена особисто нами. Для нас неможливого – мало!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.