fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

Чоп – Чієрна над Тисоу під загрозою введення конвенції

Українсько-словацький прикордонний перехід Чоп-Чієрна над Тисоу на межі закриття через величезну кількість рудних вантажів, що транспортуються до Європи. Внаслідок скупчення вагонів із рудою, інші вантажі також простоюють на цій ділянці.

За словами заступника начальника головного центру управління перевезеннями АТ «Укрзалізниця» Олександра Фролова, на даний момент на прикордонний перехід Чоп-Чієрна над Тисоу прямує найбільша кількість вантажів. Загалом понад 18 тис. вагонів, з яких на перехід Чоп-Чієрна над Тисоу прямує майже 7 тис. напіввагонів, завантажених рудою. Директор департаменту вантажних операцій ZSSK Cargo Мирослав Гопта каже, що значне накопичення рухомого складу відзначається також на території Словаччини.

Основною причиною ситуації є неритмічний прийом української залізничної сировини європейськими металургійними комбінатами. Це призвело до суттєвих накопичень рухомого складу на кордоні. Крім того, пропускна спроможність прикордонного переходу не відповідає сьогоднішній ситуації, тому черга тут мінімум на місяць. На думку залізничників, ситуація може погіршитися, оскільки з настанням морозів, що очікується вже з наступного тижня, рудні вантажі необхідний буде відігрівати в теплушках. Звичайно, це займе додатковий час і ускладнить процес розвантаження.

Заступник директора департаменту комерційної роботи УЗ Валерій Ткачов просить відправників вантажу обирати інші маршрути для транспортування вантажів. Тільки таким чином можна розвантажити цю ділянку дороги.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.