fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

Через блокування роботи «зернового коридору» у світі відзначається недоотримання щонайменше 20 млн т агропродукції

Регулярне блокування роботи «зернового коридору» з боку РФ призвело до того, що у світі недоотримано близько 20 млн т агропродукції. Про це повідомляє Олександр Курбаков, віце-прем’єр-міністр – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України.

На сьогоднішній день роботу «зернової ініціативи» практично призупинено: російська сторона відкрито саботує інспекції судів, пропускна можливість «коридора» працює на 20% від своїх можливостей. Це призводить до суттєвих збитків не лише з боку України: у всьому світі отримано щонайменше на 20 млн т агропродукції менше через зрив роботи «зернового коридору».

«Відкриття морських портів України для всіх видів товарів потрібно для української економіки. Це доволі проста формула — наша економіка експортоорієнтована, працююча економіка — це можливість держави платити заробітну плату захисникам, забезпечені, екіпіровані захисники — шлях до перемоги. Росія чудово розуміє звʼязаність цих речей, тому атакує мирні міста та підприємства», — наголосив Олександр Кубраков.

Як повідомлялося раніше, збитки через простої суден у чергах «зернового коридору» вже перевищили 1 млрд. доларів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.