fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

У РФ заперечують проти продовження «зернової угоди»

У РФ заявили про припинення дії «зернової угоди». Сьогодні, 17 липня, РФ надіслала Анкарі, Києву та ООН свої заперечення щодо продовження «зернової угоди», про це заявила офіційний представник РФ Марія Захарова.

Про зупинення дії «зернової угоди» повідомив радник президента РФ Дмитро Пєсков.

«Фактично чорноморські домовленості припинили свою дію сьогодні. Як сказав уже раніше президент Російської Федерації, закінчується термін 17 липня, на жаль, частина, що стосується Росії, цих чорноморських домовленостей не виконана досі, тому її дія припиняється», — прокоментував він.

Дмитро Пєсков додав, що РФ повернеться до реалізації цієї угоди лише після того, як її вимоги будуть виконані.

Нагадуємо, роботу «зернового коридору» було продовжено до 18 липня. У той же час Туреччина веде роботу з продовження дії ініціативи безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з портів у Чорному морі та докладає максимум зусиль для збільшення терміну дії «зернової угоди» на два роки. Крім того, ООН пропонувала РФ продовжити роботу «зернового коридору» в обмін на доступ до SWIFT.

Загалом за 11 місяців роботу «зернової ініціативи» з портів Великої Одеси відправлено 32,5 млн. тонн агропродукції до 45 країн світу. Через саботування роботи коридору з боку РФ у світі відзначається недостача 25 млн.т зерна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.