fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

У портах Рені та Ізмаїл планують поглибити дно

Адміністрація морських портів України планує поглиблення дна портів Рені та Ізмаїл до позначки 7,2 метри. Про це повідомляє в.о. керівника ДП «Адміністрація морських портів України» Олексій Востриков, пише Rail.insider з посиланням на публікацію видання «Думська».

У рамках робіт із днопоглиблення планується підйом близько 350 тис. м3 мулу та ґрунту в акваторії порту Ізмаїл та приблизно 270 тис. м3 у порту Рені.

«Зараз проводяться днопоглиблювальні роботи в акваторії порту Ізмаїл. До кінця року плануємо повернутися в паспортні глибини 7,2 м. Протягом тижня–двох почнеться також днопоглиблення в акваторії порту Рені. В обох портах роботи виконуються власними силами АМПУ», — пояснив Олексій Востриков.

Керівник АМПУ (Адміністрація морських портів України) наголосив, що в обох портах зараз задіяні абсолютно всі причали, придатні для завантаження зернових вантажів. Також планується поглиблення дна протоки Швидке до 7 м, тоді як зараз там можуть проходити тільки судна з осадкою, що не перевищує 3,9 м.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.