fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

У липні з портів Великої Одеси вийшли лише шість суден

РФ продовжує блокувати повноцінну роботу «зернового коридору». За 10 днів липня з чорноморських портів вийшли лише 6 суден, на яких було завантажено сукупно 215 тис. т агропродукції.

Зараз у порту Одеси закінчується навантаження 85 тис. т зерна для Єгипту, це два останні балкери, які стояли в очікуванні навантаження.

«Також флоту під завантаження вже немає у порту Чорноморська. Останні судна з агропродукцією було відправлено минулого тижня до Китаю та Тунісу. Понад два місяці не працює порт Південний, бо росіяни «викреслюють» усі судна, які прямують до нього», — нагадали у відомстві.

Крім того, з 26 червня росіяни відмовляються проводити інспекції суден, що прямують до українських портів під навантаження. 29 судів зараз заблоковано у територіальних водах Туреччини.

«Українська агропродукція посідає значне місце в продовольчій безпеці світу. Повна зупинка експорту українського зерна морем призведе до зростання цін на продовольство і поглибить кризу в бідних країнах. Це розуміє світ, це розуміють наші партнери», — зауважили. у міністерстві.

У період з 1 червня по 10 липня із запланованих 150 інспекцій (вхідного та вихідного флоту) відбулося лише 70. В інших випадках росіяни відмовилися проводити інспекції. Наступна перевірка запланована на 14 липня, зараз у зоні інспектування залишився лише флот на вхід.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.