fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

У вересні показник передачі вагонів із зерном через прикордонні переходи суттєво скоротився

За перші три дні вересня обсяг середньодобової передачі вагонів із зерном через західні прикордонні переходи суттєво скоротився. Про це повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов.

Найбільше падіння обсягів фіксується під час передачі зернових вантажів через українсько-словацькі стики – на 25,5 вагонів порівняно із серпнем. На даний момент на цьому напрямку передається 54 вагони на добу.

При передачі вагонів із зерном через прикордонні переходи з Румунією зменшення обсягів зазначається на 15 вагонів на добу. В даний час передається через стики 86 вагонів на добу.

Майже на 9 вагонів за добу скоротився обсяг передачі зернових вантажів з України до Польщі – 77 вагонів за добу. Показник передачі вантажів до Угорщини знизився на 7,8 одиниць за добу, зараз обсяг 67 вагонів.

«Тимчасове зменшення середньодобової передачі зернових вантажів пов’язане з початком поточного місяця (статистика лише за три доби) та з тим, що початок місяця збігся з вихідними днями (2 та 3 вересня — субота і неділя). У вихідні зменшується обсяг передачі зернових вантажів. Протягом тижня очікуємо покращення показників», — прокоментував ситуацію Валерій Ткачов.

Як повідомлялося раніше, обсяг передачі зерна через українсько-румунський кордон збільшився до 101 вагону.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.