fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

Укрзалізниця має намір змінити умови перестановки вагонів

АТ «Укрзалізниця» має намір скоригувати умови перестановки вагонів із колії 1520 мм на колію 1435 мм. Це питання обговорювалося під час наради представників УЗ із перевізниками Румунії та Молдови 26 вересня.

Як зазначив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов, наразі вагони колії 1520 мм філії «Центр транспортної логістики» (ЦТЛ) слабо задіяні, оскільки на ринку профіцит рухомого складу. Тому УЗ планує активне використання вагонів ЦТЛ для експортних перевезень через прикордонні переходи з перестановкою на візки колії 1435 мм.

«Найближчим часом ми розпочнемо робити перестановку візків та використовувати наявні візки лише для перестановки вагонів ЦТЛ. При цьому власники приватних вагонів, можуть виготовити для своїх потреб візки колії 1435 мм (УЗ має відповідне технічне рішення на кількох вагоноремонтних заводах). Бізнес зможе свої візки поставити під свої вагони», — уточнив Валерій Ткачов.

Таким чином, зараз у планах УЗ – максимальне використання існуючих візків, яких понад 3 тисячі, для перестановки та використання вагонів парку ЦТЛ. Детальну інформацію про терміни запровадження цих заходів УЗ повідомить найближчим часом. Планується вагони, після перестановки на візки колії 1435 мм, використовувати для вантажоперевезень за кордоном.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.