fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

Українським коридором за лютий експортовано 8 млн т вантажів

Українським чорноморським коридором за лютий 2024 року було експортовано рекордний обсяг вантажів. Про це повідомив міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Курбаков, пише Rail.insider.

За словами чиновника, вантажообіг портів Великої Одеси за найкоротший місяць року становив 8 млн. т. вантажів, серед яких 5,2 млн. т. – аграрна продукція. Ці показники експорту є рекордними не лише для українського коридору, а й за весь час повномасштабного вторгнення.

«Ми поступово наближаємося до довоєнних показників експорту через ці порти. Сьогодні понад 90% всього агроекспорту йде через порти Великої Одеси та Дунайські порти. Україна залишається одним із ключових гарантів продовольчої безпеки. Особливо що стосується експорту зернових до країн Африки та Азії. З початку роботи Українського коридору майже 28 млн т вантажів отримали 42 країни, з яких 19 млн т — це зернові та олійні», — наголосив Олександр Кубраков.

В даний час на прибуття у порти Одеса, Чорноморськ, Південний очікується 113 суден, вони мають експортувати близько 3 млн т вантажів.

Як повідомлялося раніше, через Український коридор пройшли понад 700 суден.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.