fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

Українське Дунайське Пароплавство модернізувало власний перевалочний комплекс

ПрАТ «Українське Дунайське Пароплавство» здійснило модернізацію власного перевалочного комплексу та готує проект додаткового логістичного комплексу, повідомляє «ПроАгро Груп», посилаючись на інформацію компанії.

Минулого року в УДП почала працювати власна перевалка зернових вантажів. Побудовано майданчик для розміщення та відстою автомобільного транспорту на площі 6 тис. кв. метрів.

«Установлений автомобільний розвантажувач, який перекидає автомобіль прямо в приймальний бункер. Для автомобільного розвантажувача побудована лінія, яка зв’язана з основною технологічною лінією. Тепер подача вантажу з автомобілів в трюм баржі повністю автоматизована», – розповів керівник логістичного комплексу Леонід Бондар.

Також є два склади для зберігання зерна, один із складів повністю механізований. Розглядається можливість створення технологічної лінії для одночасного завантаження двох барж. Стратегічна мета компанії – робота з різними видами вантажів, а не лише із зерновими.

«У нас є все для запуску цього проєкту – ідеальний майданчик, під’їзні шляхи, кранове господарство та навіть свій морський флот, який ми поступово відновлюємо», – зазначив Владислав Бєлах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.