fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

УЗ планує звернутись із проханням до залізниці Молдови про надання знижки на перевезення зерна на ще одній ділянці

АТ «Укрзалізниця» має намір звернутися до молдавських колег із проханням про надання зниження вартості транзитних перевезень зернових вантажів на ділянці між прикордонним переходом Сокиряни – Окниця та портом Рені. Про це йшлося під час наради українських залізничників із молдавськими та румунськими колегами 1 серпня.

За словами заступника директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерія Ткачова, буде надіслано листа на залізницю Молдови з проханням про надання знижки на перевезення зернових вантажів на ділянці між прикордонним переходом Сокиряни – Окниця та портом Рені. У свою чергу, представник залізниці Молдови Володимир Сербінов пообіцяв, що прохання буде оперативно розглянуте, чиновник прогнозує позитивний результат.

Крім того, Валерій Ткачов під час наради заявив, що за липень одержати знижку на транзит зернових не вийде, оскільки заявлені обсяги перевезти не вдалося. «Сподіваюсь, що із серпня ми збільшимо перевезення вантажів через цей стик (Серпневе-1—Басарабяска, — ред.) і нарешті виконаємо обсяги, які дадуть нам змогу отримати знижку на транзитні тарифи», — додав він.

Нагадаємо, раніше УЗ звернулася з проханням до залізниці Молдови про корекцію номенклатури вантажів, що підлягають зниженню ціни на транзит.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.