fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

УЗА просить уряд схвалити «економічне бронювання» для аграріїв

Українська зернова асоціація звернулася до Президента України, прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України за підтримки ініціативи «економічного бронювання» для працівників підприємств аграрного сектору. Про це повідомляється на сайті Асоціації, пише Rail.insider.

В Асоціації пояснили суть «економічного бронювання», що полягає у збереженні критичної кількості працівників на підприємствах. Це забезпечить передбачуваність для бізнесу та буде гарантією його роботи, навіть за умов посилення мобілізаційних заходів.

«УЗА вкотре наголошує, що робота агропромислових підприємств неможлива без наявності кваліфікованого персоналу з вузькою спеціальністю, знанням технологій, машин та механізмів, задіяних у виробництві, а також наявність всіх допусків для дотримання техніки безпеки праці, на підготовку якого потрібен час та досвід», – йдеться в повідомленні.

В Асоціації переконані, що саме «економічне бронювання» дозволить забезпечити подальше безперебійне функціонування підприємств, надасть можливість планування виробничих циклів, відтак зберегти надходження до державного бюджету податків, за рахунок яких можна буде фінансувати Сили Оборони України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.