fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

УЗА пропонує Євросоюзу шляхи для покращення логістики українського зерна

«Українська зернова асоціація» (УЗА) запропонувала представникам Євросоюзу кроки, спрямовані на покращення логістики української агропродукції в рамках ініціативи «Шляхи солідарності».

7 червня у Брюсселі відбувся захід, присвячений розширенню можливостей альтернативного транспортування українських зернових вантажів у рамках ініціативи ЄС «Шляхи солідарності». У заході брали участь представники Єврокомісії, європейської зернової асоціації COCERAL, профільні асоціації транспорту та залізничних перевезень, керівник групи транспортних систем генерального директорату мобільності та транспорту Алан Барон та президент УЗА Микола Горбачов.

Президент УЗА запропонував дотувати європейських залізничних перевізників для транспортування українського зерна територією Європи до кінцевих споживачів. Це дасть змогу здешевити логістику та забезпечити зменшення вартості українського зерна для європейських споживачів. Крім того, здешевлення логістики можна досягти уніфікацією та стандартизацією залізничних перевезень між країнами Євросоюзу, а також розширенням пропускних можливостей прикордонних переходів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.