fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

Румунія до суботи планує розмитнити близько 30 суден, які чекають на вхід з Українських портів на Дунаї

У Румунії заявили, що протягом двох днів розмитнять до 30 суден, які очікують на в’їзд у країну з українських річкових портів на Дунаї. Це свідчить про те, що торгівля не зупинилася, незважаючи на атаки з боку РФ на основний річковий порт півдня України

За інформацією Reuters, дані стеження комерційних судів показують, що річка Дунай та її гирло переповнені суднами, які намагаються потрапити до українських портів і вийти з них.

«Ми намагаємося впоратися з цими скупченнями якнайшвидше, щоб розвантажити Дунай… Ми розмитнимо майже 30 суден за два дні, принаймні 12 сьогодні (3 серпня, — ред.), якщо не 14, а решту — завтра», — сказав директор з навігації Румунського агентства з управління Дунаєм Флорін Узумтома.

За словами чиновника, у травні та червні адміністрація оформила рекордно велику кількість суден, що прибули з українських внутрішніх портів – понад 477 на місяць.

«Травень і червень були піковими, і ми очікуємо, що серпень попри все також буде піковим», — зауважив Флорін Узумтома.

Рух через Дунай є останнім водним маршрутом України для експорту зерна, оскільки РФ фактично встановила блокади, загрожуючи судам у Чорному морі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.