fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

Румунський перевізник GFR може призупинити співпрацю з УЗ

Румунський перевізник GFR надіслав листа АТ «Укрзалізниця» з пропозиціями щодо покращення умови договору перевезень через прикордонні переходи. Віктор Гурдіш – офіційний представник компанії-перевізника, розкритикував запропонований нашою УЗ угоду.

На думку румунської сторони, двосторонній договір потребує перегляду, оскільки новий договір, що набирає чинності з 1 січня 2023 року, передбачає ще більш невигідні умови для румунських та інших приватних перевізників Європи. Щодо державних залізничних перевізників європейських країн, для них зовсім інші умови.

Віктор Гурдш попередив, що у разі відмови УЗ у перегляді договору компанія призупинить співпрацю з українською залізницею. Представник перевізника стверджує, що внаслідок колосальних простоїв рухомого складу на території УЗ компанія отримує величезні рахунки на тисячі швейцарських франків. Це пов’язано з величезним вантажопотоком в румунський порт Констанца та її невеликими технічними можливостями.

Переговори з УЗ румунська сторона не проводила з 2006 року з моменту підписання договору. Однак ситуація під час війни докорінно змінилася, безліч вантажів, які раніше вивозили порти України, прямують до Румунії. Представники УЗ пообіцяли розібратися в проблемі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.