fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

Рекордний попит на зерновози ЦТЛ

Вересень, що пройшов, ознаменувався воістину рекордним попитом на зерновози «Центру транспортної логістики» АТ «Укрзалізниця» на аукціонних торгах «Прозоро». За результатами аналітики відбулося 98,8% торгів.

Загальна кількість вагоновідправок у вересні 2022 року перевищила рекордну цифру – 14 750. Найбільше відправок здійснили 29 компаній, із цього числа 4 українські компанії виграли на торгах понад 1 тисячу вагоновідправок.

Але це одна сторона медалі, з іншого боку не менш рекордне збільшення ставки на вагони зерновози – більше, ніж у 5 разів від їх базової вартості. Таке значне збільшення ціни на спеціальний та неймовірно затребуваний рухомий склад УЗ, що надається за допомогою аукціонних торгів, обумовлено зростанням розрахункової середньої швидкості перевезення вагонів у бік морських портів. На думку аналітиків, попит на зерновози у жовтні залишиться прогнозовано високим.

Ті українські компанії, які не беруть участь у торгах, уже пристосувалися до перевезення зернових у напіввагонах, використовуючи для цього спеціальні вкладки та тенти. Варто зазначити, що тариф за таке перевезення збільшується на 20%, оскільки діють особливі умови. Компанія «Укртрейн» має успішний досвід у здійсненні вантажоперевезення зернових у напіввагонах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.