fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

По станції Рені критична ситуація із накопиченням вагонів

По станції Рені склалася критична ситуація із накопиченням вагонів. Зараз у цьому напрямі слідує 878 одиниць рухомого складу. Це було обговорено під час наради представників АТ «Укрзалізниця» з перевізниками Румунії та Молдови 5 вересня.

Як повідомив керівник Одеської дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Рустам Рустамов, на даний час на стик Серпнево-1 – Басарабяска слідує 758 вагонів. З них 600 – до румунського порту Галац.

«Станція перебуває практично на межі зупинки», — наголосив Рустам Рустамов.

Із загального обсягу 878 вагонів, 280 завантажених та 78 порожніх – для порту Галац. Ситуація ускладнюється тим, що Одеська залізниця не може планувати передачу вагонів хоча б на три дні наперед, оскільки не отримує відповідної інформації від іноземних колег.

«Ми не знаємо, що готувати для вас. Потім, коли приходить заявка, нам потрібно ще витримати по кожній номенклатурі добову норму, адже більше ви не берете. Наявність — понад 800 вагонів, і це все блокує нам станцію Рені. А далі рано чи пізно у нас заблокується Серпневе-1—Басарабяска. Тому прохання: будь ласка, планування на дві–три доби. Переговоріть зі всіма отримувачами та через молдовську сторону передавайте Одеській залізниці плани на дві–три доби. Ми під вас сформуємо у межах добової норми, ще якихось вимог необхідні потяги», — звернувся до іноземних колег заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов.

Як зауважив Рустам Рустамов, через нерівномірну здачу поїздів на кордоні для оптимальної роботи необхідна інформація мінімум про шість поїздів, які прийматимуть іноперевізники. Зараз здавання поїздів через кордон нерівномірне, в один день може бути один поїзд, наступного – три.

«Чим довший горизонт планування, тим якіснішою буде робота, тим ефективніше будуть працювати всі наші служби та, найголовніше, стик», — підсумував Валерій Ткачов.

Як повідомлялося раніше, залізничники шукають шляхи вирішення складної ситуації із накопиченням вагонів по станції Рені.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.