fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

Потужності порту Констанца будуть доступні для переробки українського зерна до середини серпня

Румунський порт Констанца має в своєму розпорядженні потужності для обробки додаткових вантажів до середини серпня. Про це повідомив голова бізнес-асоціації порту та менеджер портового оператора Comvex Віорел Панайт.

«Жнива у Румунії починаються трохи пізніше, ніж в Україні, що породжує паузу між двома культурами. І деякі румунські фермери все ще тримають свій урожай, тому продажі зараз стагнують. Це створює наявність логістичного потенціалу, від якого Україна може отримати вигоду», — сказав Віорел Панайт.

Віорел Панайт повідомив, що оператори зернових терміналів збільшили інвестиції в обладнання та управління, що забезпечило підвищення потужностей, порівняно з минулим роком. У пік свого розвитку порт Констанца переробляв 25 млт.т зерна на рік, за планами цей показник у 2023 році буде перевищено.

«Є прискорений курс, і кожен, і держава, і портова адміністрація, і портові оператори націлені на збільшення операційних і транзитних швидкостей, збільшення обсягів зерна», — зауважив представник портового оператора.

Порт Констанца готовий до обробки українських зернових вантажів у разі зупинення роботи «зернового коридору».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.