fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

Польські протестувальники висипали з вагонів зерно, що прямує транзитом до Німеччини

Вранці 20 лютого на вантажній станції Медика польські протестувальники відкрили люки на двох українських вантажних вагонах із зерном. Протестувальники висипали зерно, яке прямує транзитом через Польщу до Німеччини. Про це пише Rail.insider з посиланням на інформацію, опубліковану АТ «Укрзалізниця».

У компанії наголошують на неприпустимості втручання польських протестувальників у роботу залізниці.

«Укрзалізниця дотримується введеної в апрелі 2023 року запрету на імпорт зернових вантажів до Республіки Польща та перевозити їх лише транзитом територією сусідньої країни. Усі вагони на кордоні перевіряють контролюючі органи Польщі, їх опломбовують. Це унеможливлює попадання українського зерна на ринок Польщі», — уточнили в товаристві.

Наразі на станції Медика знаходяться близько 40 українських вагонів із сільськогосподарською продукцією.

«Укрзалізниця обурена такими діями польських протестувальників та закликає припинити незаконні дії. Такі вчинки не сприяють розв’язанню можливих проблем, а грають на руку країні-агресору. Наразі компанія направила відповідне звернення до польських правоохоронних органів», — зазначається у дописі.

За словами Олександра Курбакова – міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України, розсипане українське зерно прямо на залізничних коліях Польщі є політичною провокацією з метою розколу між нашими народами. У той же час рух пасажирських поїздів здійснюється за графіком.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.