fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

Перевізники ЄС зацікавлені у збільшенні вантажопотоків з України

Безліч європейських транспортних компаній, які беруть участь у перевезенні суттєво збільшеної кількості вантажу через блокування українських портів, вживають безліч заходів, що сприяють збільшенню вантажопотоків. Нижче ми наведемо інформацію від провідних компаній країн Словаччини, Польщі та Румунії.

Польща – перевізник PKP Group підтримує контакти з АТ «Укрзалізниця» для забезпечення експортних вантажних перевезень у небачених раніше масштабах. Основна робота спрямована на збільшення обсягів імпортно-експортних перевезень за умов війни, їх адаптація до непростих умов роботи.
Польська лінія PKP LHS забезпечує перевезення вглиб Польщі широкою колією, що знижує черги на кордоні і не вимагає зміни візків.

Румунія – перевізник CFR Marfa – один із перших у Європі, кому вдалося досить швидко адаптувати власні потужності для прийому додаткових вантажів, що прямують з України. Якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року, то від часу вторгнення CFR Marfa перевезла у 10 разів більше вантажів. Для цього перевізник залучає додатковий персонал та вживає заходів, що забезпечують збільшення пропускної спроможності прикордонних станцій.

Словаччина – перевізник ZSSK CARGO займається переважно транспортуванням сільськогосподарських культур, що перевантажуються на терміналах Чієрна-над_Тісоу для подальших контейнерних та комбінованих відправлень. На даний момент пропускна спроможність переходу – 2 поїзди на добу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.