fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

На станції Вадул-Сірет складна ситуація із перестановкою вагонів

По станції Вадул-Сірет відзначається значне накопичення вагонів під перестановку візків із широкою на європейську колію. Це питання обговорювалося під час наради УЗ із перевізниками Румунії та Молдови 4 липня 2023 року.

В даний час на прикордонну станцію Вадул-Сірет прямує 1289 вагонів, з них 528 вагонів з вугіллям під перестановку візків. Також фіксується накопичення зернових вантажів, вагони з якими необхідно переставити на візки колії 1435 мм.

Як пояснив представник Івано-Франківської дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця», на станції Вадул-Сірет є два пункти перестановки (для вантажних та пасажирських вагонів). Цими пунктами можна обробляти до 70 вагонів за робочу зміну. Водночас, за словами чиновника, зараз постають питання з нестачею персоналу.

Залізничники зазначають, що зараз ситуація із накопиченнями рухомого складу станцією дуже складна. Частину колій займають порожні вагони, а частина – завантажені вагони під перестановку. Щодо передачі вугілля, то, за інформацією представника компанії «Метінвест», за тенденцією, що склалася за останні 10 діб, накопичені 528 вагонів можна здавати 35-40 діб. Крім того, планується постачання нової партії 620 вагонів. Тому представник компанії закликає знайти рішення для покращення ситуації.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.