fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

 На словацько-українському кордоні почав працювати новий пункт перевантаження агропродукції

Словацька залізнична компанія EP Cargo пропонує новий пункт перевантаження зерна на кордоні з Україною. Для цього буде використано під’їзні шляхи Воянської електростанції.

Материнська компанія EP Cargo – ЄРН – є мажоритарним акціонером словацького виробника електроенергії Slovenské elektrárne. Серед іншого компанії належить теплоелектростанція у Воянах (Кошицький край, Словаччина). Протягом тривалого часу підприємство використало для своєї роботи вугілля з українського Донбасу. Сировина транспортувалася безпосередньо широкою колією, яка пролягає територією Словаччини до міста Кошице, проходячи через Вояни. Наразі завдяки наявності ширококолійної залізниці, розрахованої на великі потужності, EP Cargo пропонує послуги з перевантаження зернової продукції з України.

«Вантажі у вагонах широкої колії (1520 мм, — ред.) з України тепер можна транспортувати до Воян і безпосередньо перевантажувати у вагони стандартної колії (1435 мм, — ред.) для подальшого відправлення до польських, німецьких або адріатичних портів», — наголошується у дописі.

Як повідомлялося раніше, залізниця Словаччини готова до прийому більшої кількості аграрних вантажів із України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.