fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

Між Україною та Молдовою спрощено процедуру перетину кордону для вантажних поїздів

У четвер, 24 серпня, Верховна Рада України ратифікувала внесення змін до Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Молдова щодо діяльності залізничного транспорту. Ухвалені зміни дадуть можливість здійснювати транзитні перевезення на ділянці Етулія (Молдова) – Рені (Україна) – Джурджулешти (Молдова) без тридобової зупинки у Рені.

Нововведення поширюється на рухомий склад усіх форм власності та вантажів, що прямують зі станцій Республіки Молдова та України або транзитом через території країн у напрямку молдавського порту Джурджулешти та румунського Галац-Ларга.

«Ці зміни дають можливість значно прискорити та збільшити залізничні вантажоперевезення між Україною та Молдовою, а також суттєво підвищити експортний потенціал портів Дунайського кластеру. Разом із цим ми зосереджуємо зусилля над відновленням та розвитком інфраструктури морських портів Ізмаїл та Рені для розширення номенклатури вантажів», — зазначив очільник відомства Олександр Кубраков.

Чиновник зазначив, що робота над змінами велася протягом року у тісній співпраці з молдавськими колегами. Узгоджені зміни сприятимуть збільшенню пропускної спроможності пунктів Фрікацей – Етулія та Рені – Джурджулешти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.