fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

Молдова може знизити тарифи на залізничні вантажні перевезення своєю територією

Міністри України та Молдови обговорили питання зниження тарифів на залізничні перевезення вантажів молдавською територією.

Голова відомства Микола Сольський провів чергову онлайн-зустріч з міністром сільського господарства та харчової промисловості Республіки Молдова – Володимиром Боля. Сторони обговорили можливості суттєвого збільшення обсягів перевезень молдавською залізницею української агропродукції, зокрема зниження тарифу на перевезення.

«Найближчими тижнями українська та молдовська залізниці мають повідомити про досягнуті домовленості, які повинні знизити тарифи на залізничні перевезення територією республіки Молдова в напрямку портів Рені, Джурджулешти та Галац», — наголошується у повідомленні міністерства.

Стверджується, що ці кроки спрямовані не лише на збільшення обсягів перевезення українського зерна, а й на розвантаження румунської логістичної інфраструктури, що особливо важливо цього сезону, оскільки Румунія та сусідні європейські країни очікують на гарний урожай. Володимир Боля заявив, що Молдова зацікавлена у плідній співпраці з Україною.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.