fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

Компанія «Нібулон» анонсує будівництво нового елеватора та млина в порту Ізмаїл.

Компанія «Нібулон» планує будівництво елеватора та млина на перевантажувальному терміналі філії «Бессарабська» в порту Ізмаїл.

Йдеться про будівництво повноцінного елеватора, який буде розрахований на одночасне зберігання 118,2 тис.т зернових. Запланована потужність цього сучасного високотехнологічного млина становить 750т на добу. Планами компанії поділився Михайло Різак – директор із взаємодії з органами влади та питань розвитку «Нібулону».

Михайло Резак повідомляє, що рекорд філії зараз з відвантаження зернових становить 170 тис.т на місяць, тоді як потенційні можливості практично вдвічі вищі – 300 тис.т. Для реалізації цього потенціалу заплановано будівництво млинового комплексу та елеватора, які можуть працювати як для внутрішнього українського споживача, так і забезпечувати реалізацію програм продовольчої безпеки.

«При цьому на окреслені перспективи суттєво впливає стан залізничної інфраструктури у регіоні. Приємно, що присутні на зустрічі вицепрем’єр-міністр України Олександр Кубраков та його заступники Юрій Васьков та Мустафа Наєм розуміють проблему та готові докладати зусиль для її вирішення», — наголошується в дописі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.