fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

За 10 місяців 2023 року перевезено 71,1 млн. т зернових вантажів за напрямом прикордонних переходів

За період із січня по листопад 2023 року залізницею було перевезено понад 7 млн. т зернових вантажів у напрямку західних прикордонних переходів. Цю інформацію опублікувала АТ «Укрзалізниця», повідомляє Rail.insider.

Загалом за 10 місяців 2023 року обсяги вантажних перевезень становили 17,6 млн. т, якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року, обсяг вантажів зменшився на 0,7%. Із загального обсягу 7,1 млн. т перевезено за західними прикордонними переходами, що на 31% більше по відношенню до показників 2022 року.

«Укрзалізниця попри загарбницьку війну та руйнування інфраструктури продовжує вибудовувати логістичні шляхи та оперативно знаходити нові можливості для перевезення вантажів, зокрема експорту українського зерна. З початку повномасштабного вторгнення РФ ми проводимо активну роботу з розвитку залізничних сухопутних переходів із країнами Європи. Наразі функціонує 15 залізничних сухопутних переходів з країнами Європи. Зокрема, з Румунією, Молдовою, Польщею, Словаччиною та Угорщиною», — наголошується у дописі АТ «Укрзалізниця».

Як повідомлялося раніше, в експортному сполученні залізницями України перевезено близько 4,9 млн. т вантажів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.