fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

За тиждень показник вивантаження зерна у портах Великої Одеси збільшився більш ніж на 50 вагонів

За останній тиждень середньодобовий обсяг вивантаження вагонів із зерном у портах Великої Одеси збільшився на 43 одиниці. Ця інформація була опублікована заступником директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерієм Ткачовим, повідомляє Rail.insider.

Наразі середньодобовий показник вивантаження зернових у портах Великої Одеси становить 1238 вагонів. Це на 54 одиниці перевищує показники попереднього тижня.

Трохи збільшилося накопичення вагонів із зерном у напрямку портів із 7264 одиниць до 7326. Також зросла черга вагонів із зерном у напрямку Ізмаїльського порту із 502 до 586 вагонів. Середньодобовий показник у порту Ізмаїл становить 100 одиниць, що менше на 18 вагонів порівняно з минулим тижнем.

«АТ «Укрзалізниця» впроваджує заходи щодо збільшення обсягу перевезення вантажів у цьому напрямку та пришвидшення руху вантажних потягів. Загальну переробну спроможність припортових станцій скориговано відповідно до провізної здатності мережі на дільниці Подільськ—Роздільна та доведено до 49 потягів на добу», — зауважив Валерій Ткачов.

Як повідомлялося раніше, 17 січня, за добу у портах Великої Одеси було вивантажено понад 1500 вагонів із зерновими вантажами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.