fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

До порту Чорноморськ прямує близько 1,4 тис. вагонів

На даний момент у напрямку до порту Чорноморськ прямує близько 1,4 тис. завантажених вагонів. Минулого тижня залізнична інфраструктура порту постраждала внаслідок ворожої атаки. Дані опублікував заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов, пише Rail.insider.

У квітні показник добового вивантаження вагонів із агропродукцією у портах Великої Одеси коливався в межах 1000 – 1350 вагонів на добу. За тиждень показник середньодобового вивантаження у портах зменшився на 133 одиниці на добу.

Зменшилася на 578 одиниць кількість вагонів із зерном, що рухаються у бік портів Великої Одеси. Зазначається накопичення вагонів та кинуті з вини одержувачів поїзда.

«Протягом тижня ворогом було нанесено декілька ракетних ударів по припортовій залізничній інфраструктурі порту Чорноморськ. Наразі фахівці досліджують рівень руйнувань/пошкоджень залізничної інфраструктури. Тимчасово введена конвенційна заборона на відвантаження в напрямку порту Чорноморськ, ведуться роботи по відновленню залізничної інфраструктури порту Чорноморськ. На ранок 15 квітня у напрямку порту Чорноморськ прямувало приблизно 1,4 тис. вагонів із вантажем, наразі відбувається переадресування вантажів на інші порти», — зауважив Валерій Ткачов.

Черга вагонів із зерном у напрямку порту Ізмаїл збільшилася на 486 одиниць. Середньодобовий показник вивантаження вагонів у ізмаїльському порту за тиждень скоротився на 12 вагонів та становить 88 одиниць.

«Основний чинник зменшення вивантаження вагонів у портах Великої Одеси — тимчасова зупинка вивантаження в порту Чорноморськ», — наголошується у дописі.

Як повідомлялося раніше, за тиждень більш ніж на 100 вагонів скоротилося вивантаження зерна у портах Великої Одеси.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.