fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

Вантажоперевезення зернових напіввагонами

З 24 лютого в нашій країні змінилось дуже багато, зокрема умови та порядок вивезення зернових культур із країни. Довгий час вантажоперевезення зернових здійснювалось виключно до країн Європи у спеціальному рухомому складі – зерновозах. Але це було довго і складно та призвело до катастрофічних черг на прикордонних переходах. В результаті — практично весь парк зерновозів виявився заблокованим.

Керівництву країни вдалося домовитись про відкриття «зернового коридору» для вивезення торішнього та нового врожаю через Одеські порти. Проте продукцію до портів, як і раніше, необхідно чимось довезти, а проблему із зерновозами так і не вирішено. Їх катастрофічно не вистачає. Тому керівництво нашої компанії ухвалило рішення про організацію вантажоперевезення зернових у напіввагонах.

Ми ретельно вивчили це питання, і дійшли висновку: навантаження зернових у напіввагони дещо відрізняється від спеціалізованого рухомого складу, оскільки вимагає наявності спеціальних вкладишів або перевалки зернових у біг-беги. Але ми готові до організації перевезення зерна за нових умов, продиктованих зміною логістичного ринку.

Що ми пропонуємо:

• Подачу рухомого складу під вантажоперевезення.
• Оплату залізничного тарифу.
• Надання спеціальних вкладишів, біг бегів.
• Консультаційні послуги.

Оформити заявку або отримати консультацію можна безпосередньо на сайті або зателефонувавши за вказаними номерами телефонів. Для нас неможливого – мало!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.