fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

В порту Ізмаїл збільшився обсяг вагонів, що вивантажуються, із зерновими

Обсяг вагонів, що вивантажуються, із зерновими вантажами в порту Ізмаїл останнім часом збільшився з 70 до 96 вагонів на добу.

Станом на 15 травня у напрямку порту Ізмаїл рухається 2462 вагони із зерновими вантажами. Минулої доби було вивантажено 96 вагонів, середньодобовий показник за травень становить 79 вагонів із зерном. Збільшення показників пов’язане в першу чергу з поліпшенням погодних умов, проте ситуація залишається складною. Черга на розвантаження складає 31 добу.

У порти Великої Одеси прямують 902 вагони із зерновими вантажами, за минулий тиждень було вивантажено 125 вагонів із зерном, середньодобовий показник за травень становить 274 вагони зернових. Зараз черга на розвантаження в портах Одеси не перевищує 4 доби.

«Фіксуємо значне зменшення показника добового вивантаження вагонів зі зерном у портах Великої Одеси (раніше вивантаження коливалося від 700 до 900 вагонів на день)», — уточнив Валерій Ткачов.

Це пов’язано насамперед із тим, що роботу «зернового коридору» практично заблоковано.

«За інформацією від Одеської залізниці, 0 суден за минулу тиждень пройшли інспекцію, 0 суден — біля зони інспектування; 0 суден зареєстровано на огляд. Приблизно 60 суден у очікуванні огляду», — додавши представник Укрзалізниці.

Раніше «Укрзалізниця» закликала аграріїв утриматися від відправок зернових вантажів у напрямку Ізмаїла, було навіть запроваджено конвенцію для двох терміналів. Наразі конвенційні заборони знято.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.