fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

Вивезення зернових у напіввагонах з УКРТРЕЙН

Минуло вже два місяці, як ми щільно зайнялися питанням вивезення зернових у напіввагонах. Із зерновозами ситуація просто катастрофічна, рухомого складу практично немає, а продукцію вивозити необхідно. Тому ми прийняли рішення всебічно вивчити проблематику вивезення залишків старого врожаю зернових культур та зібраний новий урожай цілком нетиповим способом – у напіввагонах, використовуючи спеціальні вкладиші та тенти.

За підсумками минулого часу та набутого досвіду — можна сказати наступне:

1. Нам вдалося, як пазли, правильно з’єднати всі необхідні правила та вимоги для організації перевезення зерна у напіввагонах. Організоване нашою компанією вантажоперевезення зернових напіввагонами безпечне, надійне та економічно доцільне.
2. Ми навчилися самі та навчаємо представників наших замовників правилам укладання вкладишів та тентів. Це необхідно для грамотного кріплення та правильного навантаження.
3 Поставляємо замовникам спеціальні вкладиші у вагон та тенти для укриття. Співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками, оскільки від якості їх роботи залежить безпека перевезення та збереження вантажу. Наші вкладиші та тенти не рвуться і повністю відповідають необхідним нормам щільності та розмірам напіввагонів.
4. При правильному укладанні/навантаженні вантаж прибуває на місце вивантаження у належному стані.
5. Надаємо дійсно надійну професійну охорону, в якій цілком упевнені. Ми з ними працюємо вже багато років.
6. Складаємо та погоджуємо всю необхідну правилами залізниці документацію.

Так, це складно, клопітно та надзвичайно відповідально – вивозити зернову продукцію у напіввагонах. Але ми впораємося, що підтверджують наші клієнти. Для нас неможливого – мало!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.