fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

Втретє за місяць заблоковано роботу «зернового коридору»

Представники РФ у Загальному координаційному центрі (ОКЦ) у Стамбулі, 26 квітня 2023 року, втретє за поточний місяць заблокували інспекції суден, які прямують «зерновим коридором». Про це повідомив Руслан Сахаутдінов, представник України у складі ОКЦ.

За словами Руслана Сахаутдінова, діяльність «зернового коридору» в чергове призупинена російською стороною. 25 квітня представники російської сторони відмовилися узгоджувати рух суден у/з морських портів України. Внаслідок чого сьогодні чотири судна не змогли залишити Одесу, Чорноморськ та Південний, вони змушені чекати на узгодження їхнього проходу додатковий час.

Вранці 26 квітня в мережі почала з’являтися недостовірна інформація про заборону Військово-Морськими Силами Збройних Сил України руху торговельних суден у рамках зернової ініціативи із портів Великої Одеси. Ця інформація абсолютно не відповідає дійсності, наголошує Руслан Сахаутдінов і стверджує, що Україна неухильно виконує всі зобов’язання у рамках Чорноморської зернової ініціативи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.