fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

Вивантаження зерна у портах Великої Одеси скоротилося до 1368 вагонів на добу

Протягом березня показник добового вивантаження вагонів із зерновими вантажами у портах Великої Одеси коливався в межах 1200 – 1540 вагонів. Дані опублікував заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов, пише Rail.insider.

Середньодобовий показник вивантаження вагонів із агропродукцією у портах Великої Одеси становив 1368 вагонів. За тиждень обсяг скоротився на 45 вагонів на добу.

У той же час збільшилася кількість вагонів із зерном у напрямку портів на 740 одиниць, із 7063 до 7803 вагонів. Крім того, є покинуті потяги з вини отримувача.

«Збільшенню вивантаження в портах заважають постійні повітряні тривоги (персонал портових операторів вимушений перебувати у бомбосховищах). Через системні удари агресора по енергетичній інфраструктурі фіксуються тимчасові збої в живленні терміналів Одеського порту», — зауважив Валерій Ткачов.

Як повідомлялося раніше, більш ніж на 1,2 тис. збільшилася черга вагонів із зерновими вантажами у напрямку портів Великої Одеси.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.