fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

Експортно-імпортні контейнерні перевезення в/із України через Гамбург

Ми маємо чудову новину – ми запустили в роботу склад тимчасового зберігання в Гамбурзі (Німеччина). Наявність цього складу суттєво полегшує та спрощує експортно-імпортні контейнерні перевезення в та із України.

Для клієнтів компанії «Укртрейн» пропонується сучасний складський комплекс, обладнаний сучасною вантажно-розвантажувальною технікою. Склад призначений під доставку та вивезення вантажів у 20-ти та 40-ка футових контейнерах автомобільним транспортом. Скористатися складським комплексом можна зокрема для зберігання вантажів в очікуванні їхнього відправлення за місцем призначення.

Ми також пропонуємо прийом та відправку вантажів у контейнерах з німецького порту Бремерхавен, який знаходиться всього за 30 кілометрів від Гамбурга. Наявність у безпосередній близькості від великого європейського порту складського приміщення дозволяє проводити перетарку вантажів для їхнього подальшого відправлення в інші країни.

Наш термінал розрахований на автомобільні контейнерні перевезення. Для отримання детальної інформації та замовлення послуги, достатньо звернутися до компанії «УКРТРЕЙН» за будь-яким телефоном, вказаним на сайті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.