fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

У порту Констанца з’явиться додаткова якірна стоянка для українського зерна

У румунському порту Констанца обладнають додаткову якірну стоянку для навантаження української агропродукції. Про це пише Rail.insider з посиланням на інформацію ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство».

17 травня стало відомо про завершення тендеру на організацію якірної стоянки у порту Констанца для навантаження української агропродукції.

«Минулого року саме УДП було одним з ініціаторів проекту. Потужності терміналів Констанци не вистачало для перевалки зернового потоку з України. У порту перебувало до 600 барж із зерном, які по 30–40 днів очікували на вивантаження», — зауважується у дописі.

Незважаючи на те, що нині більшість українського аграрного експорту повернулася до портів Великої Одеси, в УДП мають намір зробити заміщення українського зерна агропродукцією із Середнього Дунаю. У планах щомісяця спрямовувати до Констанци до 200-250 тис.т.

«Ми пропонуємо комплексну послугу — річковий фрахт плюс перевалку борт-борт у Констанці. Якщо ж на Дунай знову повернеться основний експортний потік з України, якірна стоянка стане рятівним колом, який значно збільшить пропускну спроможність нашої логістичної моделі», — наголосили в Українському Дунайському пароплавстві.

Як повідомлялося раніше, відкриття якірної стоянки для української агропродукції у Констанці планувалося у березні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.