fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

Українське дунайське пароплавство збільшує кількість барж

Українське Дунайське пароплавство ухвалило рішення про збільшення кількості барж до 225, що на 10% перевищить поточну кількість задіяних у перевезенні суден. Крім цього, керівництво компанії ухвалило рішення про запуск програми онлайн-диспетчеризації всього флоту, що дозволить оперативно приймати рішення у разі виникнення позаштатних ситуацій, зокрема, відхилення судна від заданого курсу.

Довгострокова перспектива – це виведення Українського Дунайського пароплавства до рівня сучасної судноплавної компанії міжнародного рівня. Збільшення обсягу перевезень потребує більшої кількості суден, які можуть курсувати між двома берегами, поєднуючи Україну з рештою країн Європи. Генеральний директор Українського Дунайського пароплавства Дмитро Москаленко впевнений, що логістичне завдання, поставлене країною перед компанією, буде повністю реалізовано.

У сьогоднішніх важких для нашої країни умовах УДП виконує найважливішу функцію, забезпечуючи логістичне з’єднання України з країнами ЄС. Тому найважливішою умовою Дунайського пароплавства є розширення його діяльності з Дунаю на Дніпро, який силами наших ЗСУ обов’язково буде звільнено від цинічного і жорстокого ворога.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.