fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

УЗ обмежує узгодження планів на адресу одержувачів у порту Ізмаїл

АТ «Укрзалізниця» запровадила обмеження на узгодження планів завантаження на адресу одержувачів у порту Ізмаїл, до яких черга перевищує 30 діб. Це було обговорено під час засідання Експортного офісу при АТ «Укрзалізниця» 9 серпня.

«Ми бачимо, скільки вагонів рухається на адресу кожного вантажоодержувача, скільки він вивантажує вагонів щодоби. Якщо час очікування вивантаження (черга) більше 30 діб, ми не будемо узгоджувати ці плани навантаження», — зауважив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов.

Зі свого боку УЗ має намір реалізувати заходи щодо розвитку інфраструктури станції Ізмаїл. Наприклад, цього року мають розпочатися роботи зі збільшення кількості шляхів по станції.

Крім того, є плани з електрифікації лінії Арциз – Ізмаїл завдовжки 202 км. «Там одноколійка, тож потрібно укласти ще приблизно 40 км колії, аби збільшити переробну спроможність. Але це великий проект приблизно на 6 млрд грн. Ми плануємо його, але шукаємо, де знайти гроші», — пояснив Валерій Ткачов.

Раніше в УЗ розповідали про проекти щодо розширення пропускної спроможності залізниці до порту Ізмаїл. Також в УЗ закликають бізнес фінансувати проекти розвитку припортової станції Ізмаїл.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.