fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

Не роботою єдиною або як ми весело проводимо вихідні

Для успішної та продуктивної роботи необхідно кілька складових і насамперед – це гарний відпочинок, що забезпечує масу позитивних та яскравих емоцій. Саме цим постулатом керувалася наш директор, коли вирішила організувати для всіх нас сімейний відпочинок у парку атракціонів. Зараз досить складний час не тільки для дорослих, наші діти позбавлені звичного спілкування, більша частина життя у них відбувається онлайн, саме тому таке цінне живе спілкування, не біля монітора комп’ютера або екрана телефону. Формат нашого вихідного дня – це час проведений із сім’єю та близькими людьми.

А нас уже ой як багато! Зі сторони ми нагадували повний автобус захоплених туристів – у нас тільки дітей було 15. Сказати, що це були одні з найкращих вихідних за останній рік, все одно, що скромно відмовчатись. Ми заполонили собою весь луна-парк, ми були скрізь і всюди. Розважалися всі, незалежно від віку та посади: гойдалки, машинки, тир, кімната страху, перевернутий будинок, ковзанка і колесо огляду.

А потім на нас чекала замовлена вечеря в ресторані на березі моря з душевними посиденьками та смачною їжею, неквапливими розмовами та планами на новий тиждень. Ми бурхливо й емоційно ділилися враженнями, у двадцятий раз переказуючи один одному події цього яскравого та веселого дня, а наші діти продовжили свої розваги вже з аніматорами та в обладнаній дитячій кімнаті. Час, ніби зупинився і відірвав увесь страх і весь біль цього важкого року. Ми разом, у нас є спільна справа та спільна мета. Справді, для нас неможливого мало!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.