fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

За минулий рік на 36,7% збільшився обсяг перевезення вантажів між Україною та Польщею

Через прикордонні переходи Україна – Польща за період 2022 року було перевезено практично 17 млн. т вантажів, що на 36,7% більше у порівнянні з 2021 роком. Як зазначив Валерій Ткачов, заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця», у перевезеннях було задіяно всі прикордонні переходи.

Серед польських перевізників, партнерів УЗ традиційно лідирує ширококолійна залізниця PKP LXS, яка прийняла до перевезення понад 11 млн т вантажів. Показник перевищив дані за 2021 рік на 1,3 млн. т і став найвищим в історії компанії.

Друге місце посів польський національний перевізник – PKP Cargo. За 2022 рік компанія перевезла 4,4 млн. т вантажів, перевищивши практично вдвічі показники 2021 року.

Серед інших польських перевізників можна відзначити: CTL Logistics, Rail STM та ZIK Sandomierz. Ці компанії також значно збільшили обсяги вантажних перевезень між нашими країнами.

Крім рекордних показників перевезень у напрямку Україна – Польща, також удвічі збільшилася кількість вантажоперевезень із Румунією за 2022 рік.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.