fbpx
Меню
Закрити
вул. Сахарова академіка, буд. 1Б/2, кабінет 6, 7, 9, 10, село Крижанівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67564, Україна

АТ «Укрзалізниця» планує проведення аукціонів на перевезення зерна у напіввагонах

У планах АТ «Укрзалізниця» проведення аукціонів у системі «Прозорро» щодо продажу права користування напіввагонами для перевезення зернових культур. Цю інформацію озвучив заступник директора департаменту комерційної роботи Валерій Ткачов. «Для реальної підтримки аграріїв у цю важку годину, АТ «Укрзалізниця» розробило ряд заходів щодо здешевлення перевезення зерна залізничним транспортом», — повідомив він.

За словами чиновника УЗ, зазначені заходи спрямовані на перегляд технології розрахунку швидкості руху вагонів у бік морських портів, що має зменшити вагонну складову тарифу. Крім цього, вводиться низка нових аукціонів для перевезення зернових:

  1. Аукціони на піввагони для перевезення зерна з мінімальною ставкою 812 грн/добу (нині 1400 грн/добу), зміна вартості має сприяти популяризації напіввагонів УЗ.
  2. Аукціони на зерновози для перевезення до 300 км (морські порти та внутрішні перевезення) з мінімальною ставкою до 516 грн/добу, вартість має скласти конкуренцію автоперевезенням.
  3. Аукціони на зерновози у бік західних прикордонних переходів та для внутрішнього ринку з мінімальною ставкою до 1806 грн/добу.

Подробиці буде озвучено під час зернової наради.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.